KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12347390
*
nr 1234 7390
Oljemålning
Rickard Lindström, Lofoten. Olja på duk, signerad. 1937,41x47
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2019
kl 20:34:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/2 11:34:33
1
500 kr
11/2 19:47:21
2
500 kr
11/2 19:47:21
1
500 kr (Budbetjänt)
11/2 20:29:23
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lofoten motiv från lofoten norge olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
9253 Oljemålning
Anders Adelgren (f. 1953), Sverige. Signerad, abst..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:44
-
8111 Oljemålning
Arne Aspelin (1911-1990), Sverige. Hus. Signerad. ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:45
-
1009 Oljemålning
Artur Bianchini (1869-1955), Sverige. Skärgårdstal..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
30 sept kl 20:50
-
9096 Oljemålning
Axel Nipstad (1901-1953), Sverige. Signerad, fjäll..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:38
-
8328 Oljemålning
Axel Wallert (1890-1962), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:07
-
8137 Oljemålning
Bo von Schwerin (1881-1940), Sverige. Signerad, ku..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:42
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1234 7390
Oljemålning
Rickard Lindström, Lofoten. Olja på duk, signerad. 1937,41x47
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/2 11:34:33 | 1 | 500 kr |
11/2 19:47:21 | 2 | 500 kr |
11/2 19:47:21 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/2 20:29:23 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lofoten motiv från lofoten norge olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
9253 Oljemålning
Anders Adelgren (f. 1953), Sverige. Signerad, abst..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:44 -
8111 Oljemålning
Arne Aspelin (1911-1990), Sverige. Hus. Signerad. ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:45 -
1009 Oljemålning
Artur Bianchini (1869-1955), Sverige. Skärgårdstal..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
30 sept kl 20:50
-
9096 Oljemålning
Axel Nipstad (1901-1953), Sverige. Signerad, fjäll..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:38 -
8328 Oljemålning
Axel Wallert (1890-1962), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:07 -
8137 Oljemålning
Bo von Schwerin (1881-1940), Sverige. Signerad, ku..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:42